TelCech
ÚVOD |  KONTAKT  |  REFERENCIE 
nadpis
DIGITÁLNY DOROZUMIEVACÍ A PRÍSTUPOVÝ SYSTÉM EDV BUS-2
» späť na ÚVOD
» späť na KARAT


    Objednajte dodávku (tovar) »tu

Zostavy tlačidlových tabiel DDS a DDV KARAT s kódovou aj priamov voľbou

Tlačidlové tablo elektrického domového vrátnika BUS-2 vo vyhotovení KARAT je konštrukčne riešené ako univerzálna skladačka, čo umožňuje užívateľovi vytvárať rôzne kombinácie modulov pri zostavovaní tabla. Svojou veľkosťou, dizajnom a povrchovou úpravou patrí medzi moderné výrobky dorozumievacej techniky a je predučený najmä pre objekty s veľkým počtom účastníkov (bytové domy, administratívne budovy, priemyselné komplexy).

Súčasťou niššie znázornených zostavách tlačidlových tabiel nie sú moduly čítačiek (» viac info) a ani zaslepovací (rezervný modul modul (» viac info), ktoré moduly sú inak bežnou súčasťou tlačidlových tabiel.
Zostavy tlačidlových tabiel pre digitálny dorozumievací systém DDS KARAT a videosystém DDV KARAT - kódová voľba

Tlačidlové tablo pre dorozumievací systém DDS KARAT - kódová voľba s horizontálnym usporiadaním modulov a malým popisným modulom (bez zaslepovacieho modulu a čítačiek).
Tlačidlové tablo pre dorozumievací systém DDS KARAT - kódová voľba s vertikálnym usporiadaním modulov a malým popisným modulom (bez zaslepovacieho modulu a čítačiek).
Tlačidlové tablo pre dorozumievací systém DDS KARAT - kódová voľba s vertikálnym usporiadaním modulov a veľkým popisným modulom (bez zaslepovacieho modulu a čítačiek).
Tlačidlové tablo pre dorozumievací systém DDS KARAT - kódová voľba s vertikálnym usporiadaním modulov a veľkým popisným modulom (bez zaslepovacieho modulu a čítačiek).
Tlačidlové tablo pre dorozumievací videosystém DDV KARAT - kódová voľba s malým popisným modulom (bez zaslepovacieho modulu a čítačiek).

Zostavy tlačidlových tabiel pre digitálny dorozumievací systém DDS KARAT - priama voľba s horizontálnym usporiadaním modulov

Tlačidlové tablo pre 2 byty a dorozumievací systém DDS KARAT - priama voľba s horizontálnym usporiadaním modulov (bez zaslepovacieho modulu a čítačiek). » pre zväčšenie obrázku klikni tu, alebo na obrázok
Tlačidlové tablo pre 6 bytov a dorozumievací systém DDS KARAT - priama voľba s horizontálnym usporiadaním modulov (bez zaslepovacieho modulu a čítačiek).
Tlačidlové tablo pre 8 bytov a dorozumievací systém DDS KARAT - priama voľba s horizontálnym usporiadaním modulov (bez zaslepovacieho modulu a čítačiek).
Tlačidlové tablo pre 10 bytov a dorozumievací systém DDS KARAT - priama voľba s horizontálnym usporiadaním modulov (bez zaslepovacieho modulu a čítačiek).
Tlačidlové tablo pre 12 bytov a dorozumievací systém DDS KARAT - priama voľba s horizontálnym usporiadaním modulov (bez zaslepovacieho modulu a čítačiek).
Tlačidlové tablo pre 14 bytov a dorozumievací systém DDS KARAT - priama voľba s horizontálnym usporiadaním modulov (bez zaslepovacieho modulu a čítačiek).
Tlačidlové tablo pre 16 bytov a dorozumievací systém DDS KARAT - priama voľba s horizontálnym usporiadaním modulov (bez zaslepovacieho modulu a čítačiek).
Tlačidlové tablo pre 18 bytov a dorozumievací systém DDS KARAT - priama voľba s horizontálnym usporiadaním modulov (bez zaslepovacieho modulu a čítačiek).
Tlačidlové tablo pre 20 bytov a dorozumievací systém DDS KARAT - priama voľba s horizontálnym usporiadaním modulov (bez zaslepovacieho modulu a čítačiek).
Tlačidlové tablo pre 22 bytov a dorozumievací systém DDS KARAT - priama voľba s horizontálnym usporiadaním modulov (bez zaslepovacieho modulu a čítačiek).
Tlačidlové tablo pre 24 bytov a dorozumievací systém DDS KARAT - priama voľba s horizontálnym usporiadaním modulov (bez zaslepovacieho modulu a čítačiek).
Tlačidlové tablo pre 26 bytov a dorozumievací systém DDS KARAT - priama voľba s horizontálnym usporiadaním modulov (bez zaslepovacieho modulu a čítačiek).
Tlačidlové tablo pre 28 bytov a dorozumievací systém DDS KARAT - priama voľba s horizontálnym usporiadaním modulov (bez zaslepovacieho modulu a čítačiek).
Tlačidlové tablo pre 30 bytov a dorozumievací systém DDS KARAT - priama voľba s horizontálnym usporiadaním modulov (bez zaslepovacieho modulu a čítačiek).
Tlačidlové tablo pre 32 bytov a dorozumievací systém DDS KARAT - priama voľba s horizontálnym usporiadaním modulov (bez zaslepovacieho modulu a čítačiek).
Tlačidlové tablo pre 34 bytov a dorozumievací systém DDS KARAT - priama voľba s horizontálnym usporiadaním modulov (bez zaslepovacieho modulu a čítačiek).
Tlačidlové tablo pre 36 bytov a dorozumievací systém DDS KARAT - priama voľba s horizontálnym usporiadaním modulov (bez zaslepovacieho modulu a čítačiek).
Tlačidlové tablo pre 38 bytov a dorozumievací systém DDS KARAT - priama voľba s horizontálnym usporiadaním modulov (bez zaslepovacieho modulu a čítačiek).
Tlačidlové tablo pre 40 byty a dorozumievací systém DDS KARAT - priama voľba s horizontálnym usporiadaním modulov (bez zaslepovacieho modulu a čítačiek).
Tlačidlové tablo pre 42 bytov a dorozumievací systém DDS KARAT - priama voľba s horizontálnym usporiadaním modulov (bez zaslepovacieho modulu a čítačiek).

Zostavy tlačidlových tabiel pre digitálny dorozumievací systém DDS KARAT - priama voľba s vertikálnym usporiadaním modulov

Tlačidlové tablo pre 2 byty a dorozumievací systém DDS KARAT - priama voľba s vertikálnym usporiadaním modulov (bez zaslepovacieho modulu a čítačiek).
Tlačidlové tablo pre 6 bytov a dorozumievací systém DDS KARAT - priama voľba s vertikálnym usporiadaním modulov (bez zaslepovacieho modulu a čítačiek).
Tlačidlové tablo pre 8 bytov a dorozumievací systém DDS KARAT - priama voľba s vertikálnym usporiadaním modulov (bez zaslepovacieho modulu a čítačiek).
Tlačidlové tablo pre 10 bytov a dorozumievací systém DDS KARAT - priama voľba s vertikálnym usporiadaním modulov (bez zaslepovacieho modulu a čítačiek).
Tlačidlové tablo pre 12 bytov a dorozumievací systém DDS KARAT - priama voľba s vertikálnym usporiadaním modulov (bez zaslepovacieho modulu a čítačiek).
Tlačidlové tablo pre 14 bytov a dorozumievací systém DDS KARAT - priama voľba s vertikálnym usporiadaním modulov (bez zaslepovacieho modulu a čítačiek).
Tlačidlové tablo pre 16 bytov a dorozumievací systém DDS KARAT - priama voľba s vertikálnym usporiadaním modulov (bez zaslepovacieho modulu a čítačiek).
Tlačidlové tablo pre 18 bytov a dorozumievací systém DDS KARAT - priama voľba s vertikálnym usporiadaním modulov (bez zaslepovacieho modulu a čítačiek).
Tlačidlové tablo pre 20 bytov a dorozumievací systém DDS KARAT - priama voľba s vertikálnym usporiadaním modulov (bez zaslepovacieho modulu a čítačiek).
Tlačidlové tablo pre 22 bytov a dorozumievací systém DDS KARAT - priama voľba s vertikálnym usporiadaním modulov (bez zaslepovacieho modulu a čítačiek).
Tlačidlové tablo pre 24 bytov a dorozumievací systém DDS KARAT - priama voľba s vertikálnym usporiadaním modulov (bez zaslepovacieho modulu a čítačiek).
Tlačidlové tablo pre 26 bytov a dorozumievací systém DDS KARAT - priama voľba s vertikálnym usporiadaním modulov (bez zaslepovacieho modulu a čítačiek).
Tlačidlové tablo pre 28 bytov a dorozumievací systém DDS KARAT - priama voľba s vertikálnym usporiadaním modulov (bez zaslepovacieho modulu a čítačiek).
Tlačidlové tablo pre 30 bytov a dorozumievací systém DDS KARAT - priama voľba s vertikálnym usporiadaním modulov (bez zaslepovacieho modulu a čítačiek).
Tlačidlové tablo pre 32 bytov a dorozumievací systém DDS KARAT - priama voľba s vertikálnym usporiadaním modulov (bez zaslepovacieho modulu a čítačiek).
Tlačidlové tablo pre 34 bytov a dorozumievací systém DDS KARAT - priama voľba s vertikálnym usporiadaním modulov (bez zaslepovacieho modulu a čítačiek).
Tlačidlové tablo pre 36 bytov a dorozumievací systém DDS KARAT - priama voľba s vertikálnym usporiadaním modulov (bez zaslepovacieho modulu a čítačiek).
Tlačidlové tablo pre 38 bytov a dorozumievací systém DDS KARAT - priama voľba s vertikálnym usporiadaním modulov (bez zaslepovacieho modulu a čítačiek).
Tlačidlové tablo pre 40 bytov a dorozumievací systém DDS KARAT - priama voľba s vertikálnym usporiadaním modulov (bez zaslepovacieho modulu a čítačiek).
Tlačidlové tablo pre 42 bytov a dorozumievací systém DDS KARAT - priama voľba s vertikálnym usporiadaním modulov (bez zaslepovacieho modulu a čítačiek).

» späť na ÚVOD
» späť na KARAT