TelCech
ÚVOD |  KONTAKT  |  REFERENCIE 
nadpis
DIGITÁLNY DOROZUMIEVACÍ A PRÍSTUPOVÝ SYSTÉM EDV BUS-2
» späť na ÚVOD
» späť na KARAT


    Objednajte dodávku (tovar) »tu

Moduly čítačiek BES A RAK DEK pre prístupový systém, umiestnené v tlačidlovom table DDS / DDV KARAT KARAT - kódová voľba

Bezdotykový elektronický systém BES založený na RFID technológii je prístupový systém upravený pre požiadavky kontroly a identifikácie osôb pri vstupe a výstupe z objektu. Má množstvo funkcií a hardwerových prvkov, ktoré boli vytvorené pre špecifické potreby kontroly prístupu do budov ako sú administratívne budovy, priemyselné objekty, školy, bytové alebo rodinné domy. Výhoda systém BES je v tom, že ponúka možnosť komplexného zabezpečenia prístupu do objektu kontrolovateľného z jedného bodu a možnosť spätného určenia napr. kto a kedy otváral vchodové dvere kľúčenkou (» viac info). Software BBIQ (» viac info) je prepracovaným nástrojom na správu prístupového sytému. BES je prístupový systém s protokolom Wiegand 26bit, 125kHz, využívajúci bezkontaktné identifikačné prvky pre kontrolu a ovládanie prístupu do chráneného priestoru. BES je vyrábaný v sieťovom vyhotovení s možnosťou pripojenia 31 operačno-pamäťových jednotiek OPJ BES-01 (» viac info). Systém pracuje na základe prenosu dát medzi identifikačným médiom, t.j. bezdotykovým príveskom - kľúčenkou, alebo kartou (napr.:  » viac info) a bezdotykovou OPJ BES-01.

Kompletný systém BES sa skladá z troch základných častí: # operačno-pamäťovej jednotky BES-01 (napr.:  » viac info), # bezdotyková čítačka BES (napr.:  » viac info), # bezdotykový prívesok - kľúčenka (napr.:  » viac info).

Dotykový systém RAK je nový prístupový systém, ktorý umožňuje osadenie dotykovej čítačky RAK DEK (» viac info), t.j. autonómnej operačno-pamäťovej jednotky RAK s iButton technológiou, priamo do tlačidlových tabiel DDS / DDV KARAT (napr.:  » viac info). Systém umožňuje rýchle naprogramovanie čítačky RAK DEK (t.j. OPJ RAK) cez tlačidlá osadené priamo na čítačke. Tlačidlá umožňujú dve základné operácie - naprogramovanie identifikátorov do pamäte čítačky RAK DEK a vymazanie uloženej databázy. Programovanie je možné vykonávať aj priamo na mieste montáže. Dopĺňanie identifikátorov do databázy je s čítačkou RAK DEK veľmi jednoduché a časovo nenáročné.

Čítačka RAK DEK sa radí medzi jednoduché prístupové systémy. OPJ RAK DEK s uzamykaním je možné osadiť samostatne alebo spolu s inými modulmi v tlačidlovom table KARAT. Komplet s uzamykaním je možné vybrať z tlačidlového tabla (napr. za účelom programovania) odomknutím modulu OPJ RAK DEK bez potreby manipulovať s inými modulmi tabla. Nevýhoda systému RAK a čítačky RAK DEK je jednosmerná kontrola jedných vchodových dverí bez možnosti vytvárania záznamu o udalostiach a teda nemožnosť spätneho určenia napr. kto a kedy otváral vchodové dvere DEK kľúčom (» viac info).

Rozšírené programovanie čítačky RAK DEK poskytuje softvér RAK (» viac info), ktorý umožňuje vytvorenie jednoduchej databázy, definovanie vlastností identifikátorov, vlastností zariadenia, nastavenie časovej dĺžky zopnutia relé, hladanie identifikátora a načítavanie identifikátorov z číatčky RAK DEK. Pre programovanie je nevyhnutné pripojiť čítačku k PC pomocu kábla RS232. Čítačka RAK DEK je dizajnovo upravená tak, aby mohla byť osadená ako súčasť tlačidlového tabla KARAT (» viac info). Čítačka RAK DEK sa dodáva ako špeciálne upravený modul KARAT so zámkom a dotykovou plochou so signalizačnou LED diódou.

Kompletný systém RAK sa skladá z dvoch základných častí: # dotyková čítačka RAK DEK (napr.:  » viac info), # dotykový DEK kľúč (napr.:  » viac info).
Moduly čítačiek pre prístupový systém umiestnené v tlačidlovom table DDS / DDV KARAT

» tu Zľava: áno
Dostupnosť: skladom
Záruka: 2 roky
Krajina pôvodu: EU
Výrobca: RYS
Informujte sa o odberateľských zľavách.
---------------------------------------
Bezkontaktná čítačka je vstavaná do samostatného modulu so zachovaním jej fukčnosti a čítacej schopnosti. Dá osadiť do vertikálnej aj horizontálnej zostavy tlačidlového tabla DDS/DDV KARAT.

Technické parametre
- napájanie: 12 VDC / 50 mA
- technológia: EM
- výstupný protokol: Wiegand 26bit
- frekvencia: 125 kHz
- čítacia vzdialenosť do 10 cm
- rozmery modulu: 96,5 x 96,5 mm

Modul bez uzamykania je možné osadiť len ako súčasť tlačidlového tabla, ktoré obsahuje aspoň jeden uzamykateľný modul. Modul bez uzamykania je možné vybrať z tlačidlového tabla (napr. za účelom servisu) len po odomknutí uzamykateľného modulu a vybraní potrebného počtu modulov.

Číslo špecifikácie povrchovej úpravy:
0042009005.1 - antika medená
0042009005.2 - antika strieborná

Modul je vyhotovený z hliníkovej zliatiny s dostatočnou mechanickú a antikoróznou odolnosťou. ]">
Modul RFID čítačky BES- 0042009005 bez uzamykania pre bezdotykový prístupový systém
Modul bezkontaktnej čítačky kľúčeniek, Wiegand 26Bit, 125 KHz; čítacia vzdialenosť do 10 cm.

» viac info
Modul RFID čítačky BES - 0042009004 s uzamykaním pre bezdotykový prístupový systém
Modul bezkontaktnej čítačky kľúčeniek, Wiegand 26Bit, 125 KHz; čítacia vzdialenosť do 10 cm.

» viac info
Modul čítačky RAK DEK RS-232 s uzamykaním pre dotykový prístupový systém
Modul dotykovej čítačky DEK kľúčov - kompletný modul s osadenou dotykovou plochou, autonommnou operačno-pamäťovou jednotkou RAK, uzamykaním, dve programovacie tlačidlá, jednosmerná kontrola jedných dverí bez možnosti vytvárania záznamu o udalostiach  
» viac info

» späť na ÚVOD
» späť na KARAT