TelCech
ÚVOD |  KONTAKT  |  REFERENCIE 
nadpis
DIGITÁLNY DOROZUMIEVACÍ A PRÍSTUPOVÝ SYSTÉM EDV BUS-2
» späť na ÚVOD
» späť na KARAT
» späť na GUARD


    Objednajte dodávku (tovar) »tu

Programovanie prístupového systému a prenos dát

Programátor RFID sa ovyužíva v digitálnom dorozumievacom systéme  (» viac info) na programovanie OPJ DS-01  (» viac info), a cez priamo v programátore osadenú dotykovú plochu aj na zabezpečenie prenosu (do zoznamu kľúčov a kľúčeniek v OPJ) identifikačných čísel z jednotlivých dotykových DEK kľúčov  (» viac info) alebo bezdotykových kľúčeniek   » viac info).

Obsahuje tiež prevodník USB-RS485, čím umožňuje on-line prepojenie medzi PC a OPJ DS-01 na väčšie vzdialenosti a prepojenie prístupového systému  (» viac info) s PC. Za pomoci špeciálneho softvéru (» viac info) je možné pomocou programátor pohodlne cez PC nastavovať funkcie elektrických vrátnikov - ich adresy, dĺžku zopnutia relé pre ovládanie elektrického zámku, zakazovať a povoľovať interkomové volania a otvorenie elektrického zámku z domáceho telefónu. Softvér (» viac info) určený pre programovanie domácich telefónov umožňuje nastavenie systémových čísel a kódov pre odblokovanie elektrického zámku.

Programátor & Prevodník RFID/USB RS-485
programátor RFID / prevodník USB RS-485 pre posielanie dát do a načítanie dát z OPJ BES-01 a na on-line pripojenie OPJ k PC.

» viac info
Prevodník Ethernet - RS485
prevodník využívaný na pripojenie OPJ cez zásuvku RJ45 do Ethernet siete (LAN / WAN).

» viac info
Seriový kábel RS232
sériový kábel RS232 s dvomi 9PIN konektorom pre pripojenie OPJ alebo programátora / prevodníka do PC.

» viac info
Inštalačné CD
sada inštalačných programov, software BBIQ, ovládač pre programátor USB - RS485, Network Enabler pre ethernetové zariadenia, manuály.  
» viac info