vstupné dvere

Domové dvere


Späť na predchádzajúcu stránku

Domové dvereMožné riešenie vchodu do domu (budovy) s hliníkovým rámom a hliníkovými dverami Heroal 065. Vo dverách je zabudovaný tablo elektrického domového vrátnika, poštové schránky a klapka pre vhadzovanie reklamných letákov.

Profily Heroal

Hliníkové profily sú ľahké, pevné, bezúdržbové a preto vhodné pre konštrukcie, ktoré sú často namáhané. Na druhej strane má hliník zlé tepelno- izolačné vlastnosti. Preto majú profily určené pre exteriérové konštrukcie prerušený tepelný most. Vchodové dvere sa vyrábajú z nemeckých profilov Heroal 065, Heroal 110 určerných do exteriéru a z profilov Heroal 020 určených do interiéru. Vchodové dvere z profilového systému Heroal 065 sú vhodné pre administratívne, bytové aj rodinné domy.

Profil HEROAL 065 má stavebnú hĺbku 65 mm, profil Heroal 110E stavebnú hĺbku 72mm, profil 025 má stavebnú hĺbku 50 mm. Profil 065 a 110E má 3-komorový profil rámu a krídla s prerušeným tepelným mostom pre lepšie tepelno- izolačné vlastnosti. Profil 110E má navyše strednú komoru vyplnenú tepelno- izolačnou hmotou. Profily majú dve tesnenia zlepšujúce tesnosť dverí, sklo štandardne s plastovo- nerezovým „teplým" rámikom a hliníkový prah s prerušeným tepelným mostom. Farebnosť profilov možno upraviť striekaním podľa farebnej škály RAL, alebo laminovaním fóliami s vernou imitáciou dreveného povrchu alebo materiálu s jemnou plastickou štruktúrou zo vzorkovníka RENOLIT. Kovanie je štandardne vybavené trojbodovým zámkom a bezpečnostnou vložkou.

Informujte sa. Poradíme Vám. Najdeme pre Vás vhodné riešenie.

Servis dverí a bránPonúkame tiež servis ovisnutých, zošuverených alebo skrížených domových dverí a brán, najmä ocelových

Informujte sa. Poradíme Vám. Najdeme pre Vás vhodné riešenie.